Havuz & Plaj

Portofino Marmaris İçmeler

Marmaris, güzel plajları ile de popüler bir tatil beldesi konumundadır. Marmaris plajları çok güzeldir ve Marmaris'in merkezinden İçmeler beldesine kadar uzanan yaklaşık 8 km.lik sahil boyunca konumlanmıştır. Marmaris plaj önlerinde çok sayıda restoran, kafe ve bar bulunmaktadır. Marmaris'in deniz suyu temiz ve ılığa yakındır. Marmaris plajlarında yüzerek, su sporları yaparak ve güneşlenerek güzel bir gün geçirmek, Marmaris'te yapılabilecek en iyi aktiviteler arasındadır. 

Marmaris Halk Plajı ve hemen devamında başlayan Uzunyalı Plajı, Marmaris'in başlıca iki plajıdır. Marmaris Halk plajı ücretsizdir. Marmaris'in diğer popüler tatil beldesi İçmeler'in İçmeler plajı da, Marmaris'ten biraz uzakta deniz keyfi sürmek isteyenler için ideal bir konumdadır. İçmeler, Marmaris'ten yaklaşık 8 km. mesafededir. Her üç plajda da çeşitli su sporları aktiviteleri yapmak mümkündür.


Banana, deniz paraşütü ve jet ski, en popüler Marmaris su sporlarıaktivitelerindendir.Copyright 2018 Portofino Hotel Marmaris / Tüm Hakları Saklıdır.